Хороші новини. Квиток на літак від 20 евро у ЄС – це реальність

ryanair.com

Чудова новина для подорожуючих, мандрівників, туристів та мрійників – в Україні на одного лоукостера (бюджетні авіалінії, для тих хто економить) стало більше.

А це значить що з омріяним безвізовим режим з ЄС, який звільняє пересічного українського туриста від 35 євро за візу, 18,5 євро (разом 54 євро = 1550 грн) за візовий збір та інших супутніх витрат – можна буде зекономити і на транспортних витратах, які становлять суттєву частину бюджету туристичної чи допінгової поїздки українського туриста, який подорожує сам.

Як стало відомо порталу «Тренди.інфо», вчора, 15 березня, під час спільної прес-конференції у Львові було анонсовано чудову новину – в Україну зайшов ірландський лоукостер Ryanair.

— Ryanair втілює мої мрії про те, якими мають бути авіаперевезення в Україні. Це має бути дешево, комфортно, доступно. І це має бути в Україні. Найголовніше, що ми створюємо конкуренцію. Ніхто не зможе диктувати умови і заробляти надмаржу. Все визначатиме ринок, — наголосив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Компанія планує здійснювати 15 рейсів на тиждень з Києва (Бориспіль): в Ейндховен — тричі на тиждень, Лондон — п’ять разів на тиждень, Манчестер — три рази на тиждень і Стокгольм — чотири рази в тиждень. Зі Львова Ryanair планує запустити ще більше нових маршрутів за зниженими цінами.

Комерційний директор компанії Ryanair Девід О’Брайан зазначив: Львів, як одне з найбільших міст України, має лише 19 європейських маршрутів, для порівняння Дублін – 150. Ми пропонуємо 7 маршрутів зі Львову, і це означає 16 щотижневих рейсів. Ми будемо рухатись від нуля до півмільйона пасажирів на рік. Наступного року ми працюватимемо над розширенням цих напрямів, ми розуміємо, що українців привабили б південні напрями, такі, як Італія і Іспанія. Я сподіваюсь, що дуже скоро ви побачити результати конкуренції.

Генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська зазначила, що прихід Ryanair має велике значення для Львову: «Ми раді, що наш аеропорт отримає такого перевізника, як Ryanair. Ми сподіваємось на зростання кількості пасажирів, розвиток аеропорту і докладатимемо до цього всіх зусиль. Низька ціна та висока якість послуг Ryanair нам допоможуть у цьому. Вітаємо Ryanair у Львові».

Сайт Ryanair

Лоукост з Борисполя

Львів - Польща, Львів - Німеччина

 

Ryanair у Львові

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *